Vyléčený Houška pomáhal Soukupovi porazit cytomegalovirus

Jistě i kapitán děčínských basketbalistů Jakub Houška svým dílem přispěl k poměrně brzkému návratu pivota Miroslava Soukupa do hry. Sám totiž dříve prodělal podobnou nemoc jako jeho spoluhráč a mohl ho tak podpořit a přidat rady, jak co nejrychleji porazit zákeřný cytomegalovirus.

“Byl jsem zrovna na hřišti, když Soky (Soukup) po pauze naskočil do hry. Když hala burácela a skandovala jeho jméno, vzpomněl jsem si na sebe. Byli jsme ve stejné situaci. A že jsme zrovna porazili Prostějov, to byla odměna pro něj. Že to vydržel bez basketu. Užil si to se vším všudy,” přál spoluhráči Jakub Houška.

S čím jste Soukupovi pomáhal?
Radil jsem mu, co jak zařizovat, k jakým doktorům jít. Poradil jsem mu přístroj na trénování, který hlídá únavu, jaké tablety pomáhaly, jaké ne. Jak trénovat, aby do toho nevpadl příliš rychle. Jsme dobří kámoši, tohle nás stmelilo ještě víc. Zrovna teď jsem mu volal, jestli mu mám taky objednat ostropestřec mariánský. Bylinku v tabletách, která podporuje funkci jater.

Celý rozhovor si můžete přečíst po kliknutí na odkaz níže..

Zdroj:http://basket.idnes.cz/vyleceny-houska-pomahal-soukupovi-porazit-cytomegalovirus-prh-/nbl.aspx?c=A120204_1727867_hazena_mah