Vzkaz, který musím zveřejnit …

Včera večer jsem obdržel vzkaz, který když jsem četl, hned jsem řekl, že tohle musím zveřejnit… Myslím, že to je vzkaz i pro všechny z Děčína…Díky za něj!!! Takže tady ho máte:

Hi guys!!

Tak sem si tak říkal, že nebude od věci Vám před posledním zápasem napsat. Tý jo, ještě před měsícem jsem téměř nevěděl, co je to basketbal. Neznal hráče, pravidla ani soupeře. Ale za poslední měsíc se to všecko díky Vám změnilo! Koukám na každý zápas, když nesedím u stolečku :D. A tak nějak jsem tím začal žít! Sjíždím Koubovi stránky! Ale k věci, Děčín je malé město, a já bych ani ve snu netušil, že v našem městě se najde tolik fantastických lidí, kteří si udělají čas a přijdou rozvibrovat Maroldovku. A ejhle, díky Vám a vašim výkonům se to daří. Tím jak se prezentujete, se podařilo vytvořit vlastně jeden veliký tým, takže na každém domácím zápase má tenhle tým 1500 hlasivek, 3000  rukou a nohou a jeden společný cíl! Je to něco, s čím se jako moderátor setkávám poprvé, nikde jinde nemají fanoušci přímý kontakt s jejich “idoly”. Nestane se, abych potkal hráče týmu, co moderuji na ulici a on si s se mnou povídal. Úplně jste mi změnil názor na celý basket a na to, jak moc je Děčín schopný, když má cíl. Každý zápas hýbete celým městem! Lidi jdou za Vámi a tlačí Vás! A vy jim to nutno říci oplácíte mírou vrchovatou! Nesetkal jsem se s žádnou neochotou nebo něčím při své práci v “Békáčku”, a to od Kuby Dury po Vás samotné! A bez ohledu na výsledek, tohle město žije s Vámi! Raduje se s každým košem, co dáte a jásá po každém vítězství. A to je především Vaše zásluha! Tak jen tak dál!! Věřím, že v pátek budeme všichni zase jeden veliký tým a že si Válečníci dají s chutí “perník”!! Nikdy jsem netušil, jak mě to stáhne!! Díky pánové!!
Ať dojdeme co nejdál!
Váš kecal, Jakub
verim sile fanousku

 

I vy nám můžete poslat váš vzkaz . . .na vzkazy@koubasket.cz . Za každou vaší podporu budeme moc rádi a předem děkujeme!

———————————————————————-

Do aukce Pro Valinku byly přidány další předměty…mrkněte …

http://koubasket.cz/aukce-pro-valinku/