Začalo to . . .

Ano! Další sezóna, další porce zápasů, další vlny emocí, další radosti, další smutky, další body, fauly, pokřiky, dalších nespočetně událostí, které člověk díky sportu může zažívat. Čeká nás další porce všeho, o čem vyprávíme dětičkám a na co se tak strašně moc těšíme, nebo přes léto těšili. Pro Koubu začala JEDENÁCTÁ sezóna v dresu Děčína a musím říct, že jsem na to opravdu pyšný! Není moc hráčů, kterým by se toto podařilo a tak si říkám, že toho Sokyho prostě musím dohnat 🙂 Tak uvidíme, protože pak bychom to spolu ještě mohli parádně ukončit, třeba jako Špaček se Strakou v hokejové Plzni. Člověk má přece žít pro nějaké sny, že? Ale je to snad ještě daleko a já bych rád pomáhal tomu týmu, tomuto klubu ještě pár hodně týdnu navíc 🙂

Víte, první zápas byl pro mě osobně hrozně moc emočně náročný a musím se přiznat, že i já jsem se trochu obával, jak to celé zvládnu. Nechci tady nic ventilovat, protože si myslím, že na to snad ani nemám právo, ale fila2chci napsat jen o našem prvním zápase, který jsme nakonec zvládli. Zvládli i potom výpadku ve čtvrté čtvrtině, kde nás JH vehementně doháněl a přinutil nás dohrát zápas úplně jinak, než jste si určitě všichni v hale představovali. Ale ono už to tak nějak bývá, když soupeř prohrává takovým rozdílem. Jsme rád, že jsme zvládli vstup do druhého poločasu tak, jak zvládli, protože si myslím, že to bylo opravdu hodně rychlých 10 min a kdybychom takto hráli stále, to by byla ale paráda 🙂 Vím, složité a těžko realizovatelné, tak dobře, aspoň 77% z toho po celý zápas. Nakonec tedy dobrýIMG_1122 zápas… Zvládli jsme to, já také a na chvíli to dalo zapomenout…

Ve středu nás hned čekají Pardubice a vy zápas můžete sledovat samozřejmě na tvcom.cz a to i s komentářem, který mají jako novinku v této sezóně a určitě hodně zajímavou novinku.

Brzy vyjde článek o novinkách na koubasketshopu, které pro vás usilovně připravujeme a věřte, že se to již všechno blíží do finále a my těm Čertíkům prostě brzy začneme pomáhat! Mám v hlavě spoustu věcí a tak doufám, že se mi jich alespoň 75% podaří dokončit a udělat, protože bych si opět splnil pár ze svých snů, které můj život naplňují mnohem víc, než se kdokoliv myslí.

Každopádně nám držte palce, držte je když se vyhrává a dvojnásobně, když budeme mít na tabuli méně bodů něž soupeř. V tu chvíli zapněte  řekněte si, že to je ten okamžik, kdy vás nejvíce potřebuje a uvidíte sami, že nám prostě pomůžete. Věřit je důležité a já doufám, že víru v nás letos neztratíte, stejně jako my neztratíme tu naší ve vás! Mějte se fajn, sportujte, buďte na sebe hodní a mějte se rádi!

1052268_10152089879814649_3589346989633788856_o