Základní škola na Starém městě přemýšlela modře

V pátek měla většina škol ředitelské volno, ale v Děčíně se našla i ta, která si tak trochu hrála. ZŠ na Starém městě si užila projektový den s názvem Think blue – přemýšlej modře a Válečníci byli jeho součástí, když jedno stanoviště bylo i ukázka basketbalového tréninku. Bobo Landa si to vzal pod svou záštitu a byl takovým tím hlavním trenérem, já s Jelim jsme mu trochu asistovali a já se vžil i do role fotografa, aby vše bylo pečlivě zdokumentováno 🙂 Vystřídal se u nás celý druhý stupeň a tak bylo celé dopoledne na ZŠ nabyté basketbalem. Projektový den byl plný zajímavého a to například malování svého ideálního dětského hřiště, učení se písniček a i běhání na pásu pro dětské hřiště.

Pro nás samozřejmě nejzajímavější basketbalové hodiny a bylo vidět, že je to zajímavé i pro děcka za což jsme byli nejvíc rádi. Třeba se někdo z nich i ukáže u nás v hale a přitáhneme zase někoho ke sportu, což si myslím, že je v nynější společnosti počítačů a dalších lákadel velice důležité.

Poděkování pro BK Děčín od koordinátora celé akce Mgr. Ondřeje Michálka

Jménem školy ZŠ a MŠ Děčín III – Březová děkuji Robertu Landovi a jeho spolupracovníkům za pomoc a vedení stanoviště basketbalu při projektovém dnu, který proběhl na naši škole v pátek 9. 5. 2014 pod názvem Think blue…přemýšlej modře. Z řad žáků i kantorů se na jejich práci během hodin nesla jen slova chvály a povedlo se probudit zvýšený zájem u žáků o tuto skvělou hru. Proto ještě jednou srdečné díky za Vaši pomoc. 

 

6 thoughts on “Základní škola na Starém městě přemýšlela modře

  1. Pingback: Adam
  2. Pingback: Ernesto
  3. Pingback: Lewis
  4. Pingback: claude
  5. Pingback: patrick
  6. Pingback: Raymond

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *