Zápasy pravdy pokračují. . .

Hezký den. .  . Tak konečně jsem to trochu vstřebal a můžu vám napsat pár řádků… Myslím, že minulý celý týden, byl hodně povedený. Celý týden jsme zařizovali akci Máš koule, také jsme se snažili velice dobře připravit na první utkání play off a myslím, že se oboje povedlo na jedničku. Akce Máš koule možná i na jedničku s hvězdičkou 🙂 Je pravda, že basket byl tedy taky krásný, což posloucháme ze všech stran, ale my odpovídáme, že je to stále jen a jen 1:0 a k tomu, abychom se mohli opravdu radovat, tak k tomu potřebujeme ještě výhry dvě a ty nebudou vůbec snadné. Možná na úvodní zápas to byla trochu větší přestřelka, kterou nečekal ani nikdo z nás, ale aspoň pro diváka parádní 🙂 Nakonec tedy výhra ve vstupním zápase a nyní se od toho musíme odrazit a pokračovat dál. Samozřejmě moc díky za fandění v hale, potlesk ve stoje na konci-úžasný a už se moc těším na atmosféru v Pardubicích. Hraje se na Dukle a dá se očekávat něco velmi podobného…Určitě se nenechte přemlouvat a zítra vyrazte, budeme vás tam opravdu hodně potřebovat.

Jinak akce růžová trička má skvělý ohlas a mnozí z vás by ho také chtělo… uvidíme, jak se domluvíme, jestli by mohly jít do prodeje, či ne, ale v nejhorším případě si poté budete moci vydražit naše zápasové a myslím, že ty jsou také pěkná . . . 🙂

Mrzí mě jen jedna věc a to je Bobovo zranění z čtvrtečního tréninku. Bohužel i to se ve sportu stává a my prostě nyní musíme bojovat i za něj a vrátit mu to, že během sezóny nevynechal jediný trénink, zápas, nic…On byl náš držák a bohužel to odnesl v tu nejhorší možnou chvíli, ale jak říkám, stává se a na nás je teď to, abychom mu to vrátili. Tak snad se nám to podaří.

Včera jsem se díval na hokejovou bitvu Zlín – Plzeň a musím vám říct, že to stálo za to. Parádní zápas,ve kterém nechybělo vůbec nic a jsem rád, že se to Plzni povedlo a hlavně Stračenovi, protože ten si to zasloužil ze všech nejvíc. . .

Já jsem po této bitvě dostal krásnou sms od mojí maminky a musím se o ní podělit…”Takhle bych chtěla, aby ses radoval letos” …. Ona moc dobře ví, čím si Kouba musel letos projít a ví, kolik to stálo sil a taky ví, že něco podobného mi hrozně moc pomáhá… Člověk musí mít před očima stále nějaké cíle a kdyby se ten můj povedl právě letos, tak rozhodně hlavně i pro moje rodiče, protože ti si to zaslouží nejvíce. Takže další “energetický nápoj” včera vypit a zítra se jde opět válčit!!!

Ale to jsem se už zase trochu víc zapovídal, než jsem chtěl! Zítra tedy další bitva!!! v 18h na Dukle v Pardubicích a prostě přijeďte, fanděte a radujte se ze života. . . 🙂 Mějte se krásně a nezapomeňte!!!!! MÁŠ KOULE??????? WT!