Zítra frčíme

Hezké pondělní ráno. Doufám, že jste si všichni o víkendu odpočinuli a máte na další týden zásobu energie. Já osobně teda načerpával dost :o) Zpříjemnil jsem si to výletem k rodičům, také na slavnosti do Klášterce nad Ohří, to až nebudete vědět kam na výlet, tak se tam určitě jeďte podívat.  Zámecký park, který sousedí s před několika lety otevřenými lázněmi… moc pěkné.. v neděli jsme se vydali dokonce na jednu úžasnou pouť, která teda byla vážně taková vesnická :o) ale nevadí, procházka na čerstvém vzduchu je to nejlepší… Ale teď už pryč s víkendem a pojďme si říct, co nás v tomto týdnu čeká a nemine.

Již zítra se vydáme na cestu do Nového Jičína, kde nás čeká přípravný turnaj do Nového Jičína, kterého se zúčastňije skoro každý rok. I tento rok tomu nebude jinak a myslím si, že obsazení je opět velice kvalitní. Krom domácího Jičína nás čeká také maďarský celek  Debrecen a rakouský Panthers Fürstenfeld. Určitě to pro nás bude dobrá konfrontace se zahraničním basketbalem, protože českých týmů si v sezóně užije až až :o) První zápas hrajeme ve středu proti Panthers Fürstenfeld od 16:15h a i tento čas byl příčinou, že se do NJ vydáme již zítra odpoledne. Takže zítra dopol nás čeká trénink a pak hurá na do busu, který nás přepravý o nějakých 500km dále.

Minulé pondělí jsem psal, že doufám, že už se Andrej zapojí s námi, ale nějak to ještě nevyšlo, tak doufám, že tento týden už se mi mé přání vyplní a konečně si s námi zahraje a pocítí naší tvrdou hru :o)))))) Vy se zatím mějte fajně a když mi dnes, nebo nejpozději zítra vrátí noťase, tak se těšte, že budete dostávat z NJ ty nejčerstvější informace . . .  Kouba & Mareček

Program  KONTEX CUPU 2009 v Novém Jičíně

Středa 16.9. v 16:15
BK Děčín – Panthers Fürstenfeld (A)

Čtvrtek 17.9. v 16:15
Debrecen (HUN) – BK  Děčín

Pátek 18.9. v 18:30
MILTRA Nový Jičín –  BK  Děčín