Zítra v 16h to vypukne!!!

dsc_03311Týden utekl jako voda a již zítra míříme k prvnímu vzájemnému utkání do Nymburka. Sami všichni asi víte, jak moc těžké to bude, ale my se celý týden pečlivě a zodpovědně připravovali a tak doufám, že s Nymburkem v prvním utkání odehrajeme skvělou partii. Musím uznat, že takhle kvalitně jsme již delší dobu netrénovali, jelikož na to nebyl čas a také musím uznat, že na trénincích byla na všech vidět velká chuť letos ještě něco dokázat, tak i proto se na tuto sérii ohromně těším a doufám, že bude opravdu velmi velmi zajímavá. Je skvělé, že s námi pofrčí i aabus (jak říká MAreček) fanoušků, takže by to mohl být skvělý zápas i z pohledu fandění, protože fanoušci v Nymburce dokáží také dobře zafandit. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne, ale kdybyste ještě někdo mohl zítra frčet, tak neváhejte a přihlašte se na zájezd a nebo samozřejmě vemte auto a hurá po vlastní ose!!!

Jinak v neděli končí naše charitativní aukce, tak ještě koukejte přihazovat, ať se vybere co nejvíce pěněz! Jde to přece na dobrou věc a když za to v důsledku ještě i něco dostanete, tak proč tak neučinit! Takže šup na aukci a přihazovat!!!

Dneska nezmokněte na ohňostroji, který se v Děčíně koná a zítra se se všema uvidíme o pár kilometrů dál proti proudu Labe . . . 🙂 Jonášek tam určitě bude, tak doufám, že i vy všichni 🙂  WIN TOGETHER