Zraněný Honza Jiříček:“ Fantastický, parádní, úžasný“

A co že je to tak fantastické, parádní a úžasné? No to se dovíte v rozhovoru, který pro vás Koubasket připravil. Dozvíte se i to, jak na tom Honza je se svým zraněním, co že mu vlastně bylo, kdy se asi tak vrátí, co dělá a jak to všechno vidí 🙂 Takže hezké počtení . . . 

Budeš začínat čtvrtý týden léčení svého zraněného kotníku. Jak jsi dopadl na kontrole a jaké jsou vyhlídku tvého návratu? 

Na kontrole jsem dopadl dobře. Konečně. Už jsem mohl sundat ortézu, kterou jsem musel nosit 3 týdny předtím a začít pomalu našlapovat na nohu, ale s berlema. A můj návrat nedokážu říct, kdy přesně…chci co nejdřív, chybí mi to!!!

Co vše děláš pro to, abys ses nějakým způsobem udržel v kondici?

Tak snažím se dělat vše, co mi je řečeno. Ještě, když jsem měl ortézu, tak jsem chodil cvičit doma v Turnově s parádní fyzioterapeutkou Dášou, ta mi hodně pomohla. Nyní chodím na rehabilitace, kde cvičím, chodím do vířivky, na magnetizaci, do bazénu plavat a různě si poskakovat, dělat si atlet. abecedu ve vodě a mám udělaný zvláštní plán do posilovny od Ládi Hojky.

Jak se ti vlastně zranění stalo? A je to tvé první takové větší zranění?

Tak stalo se mi to na odpoledním tréninku, kde jsem tě chtěl jít na blok, dopadl jsem na zem a…rup a věděl jsem, že to je špatný. Stalo se mi to poprvé na pravé noze, vždycky jsem měl menší výron, ale na levé noze. Bohužel to bylo jedno z těch mích větších zranění..přetržený jeden vaz, zbylé dva natržené – těžký výron.

Sleduješ zápasy alespoň na lavičce, co říkáš na poslední zápasy?

Sleduju, to je jednoznačná odpověď. Poslední zápasy super, škoda posledního, že to nedopadlo o ty body, ale i tak vítězství a důležitý, které se počítá.

Čím myslíš, že jsme v posledním zápase přehráli Pardubice?

Tak já jsem věřil, že je dáme. Prostě jsem to viděl na klukách, jak moc chtějí. Pardubice jsme jednoznačně přemohli na doskoku a taky naše střelba byla úspěšná, vstřelených 92 bodů o tom svědčí.

Co říkáš na to, že na poslední dva naše zápasy přišla téměř vyprodaná hala?

Co ti na todle mám odpovědět?:) Fantastický, parádní, úžasný! A to byla „jen“ základní část, těším se na nadstavbu a následný play-off, kde přijdou doufám taky v takovém hojném počtu.

V sobotu začíná nadstavba proti Kolínu a opět doma. Na co bys lidi pozval?

Tak chtěl bych je pozvat určitě kvalitního soupeře, kde útok vítězí nad obranou. My jdeme do zápasu s jasným cílem a to vyhrát. Nic jinýho si ani doma nepřipouštíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *