Proč…?

Proč…? No ano, to je otázka, která mě nejčastěji napadá, ale neznám na ní odpověď. Asi jsem prostě takový a to jak říká trenér, musím si projít vším a kdyby nebyla žádná komplikace, tak by to bylo nenormální…ale teď začalo svítit světlo na konci tunelu, teda ne, že by dřív nesvítilo, ale teď trochu silněji a snad by nemuselo zhasnout, jako vždycky předtím. Každopádně, i když to tak nevypadá a je to poněkud zvláštní, tak v nemocnici je docela veselo. Znám se s celým týmem doktorů, s celým týmem sestřiček a tak nějak prý smích lečí, tak nám tady nezbývá nic jiného, než se smát a klepat na vše, co se dá. Ono se s tím vážně nedá nic dělat, protože mé tělo asi nikdo neoblbne.

Ale dnešní nadpis je i úvod do něčeho nového… Nového v tom smyslu, že jsem to ještě nikdy nepodstoupil a musím se tedy přiznat, že to byla docela zábava. Také se musím přiznat, že mi to docela pomohlo, zabavilo, přivedlo na jiné myšlenky a možná chápu, že se někteří lidé prostě chodí vyzpovídat. Je to zajímavé, na druhou stranu si říkám, jestli už jsem se opravdu nezbláznil a jestli to má cenu, jestli to není ztráta času, ale já vím, že mi to pomohlo a to je důležité. Třeba to pomůže i někomu jinému, kdo se nad tím trochu zamyslí a řekne si, že vše není tak růžové, jak to vypadá a že spoustu věcí prostě nemůžeme ovlivnit. A o čem že to píšu? Píšu o tom, co je níže, co jsem díky popíchnutí Kubíka udělal a ono to nějak dopadlo. Nevím vlastně jestli dobře, nebo jestli to na poprvé dopadlo šíleně, ale já to dal ze sebe ven, jako to dávám v článcích, takže já jsem spokojený. Vy mi samozřejmě napište, ať že už jsem blázen a nebo že jste se zastavili, zpomalili a řekli si, musíme se o sebe všichni starat, protože prostě nevíme….

Juhůůůůů, já jdu domůůůůů 🙂 🙂  (článek jsem psal už v pátek dopol) Klid, ATB, vyndání stehů příští týden a pak? Uvidíme… 🙂 Každopádně jsou tu dvě šance a já doufám, že se jedna z nich povede! Asi víte o čem mluvím… držte se a mám dvě věci… určitě bych chtěl mít od vás zpětnou vazbu a tou druhou, když vás to zaujme, tak to prosím sdilejte, ať je té zpětné vazby co nejvíce… Jedna část je trochu potichá, tak to prosím na poprvé omluvte  a dejte trochu více nahlas…:-)

Video je točeno od 29.4. do 2.5.2016

Goooooood luck #kb15

Watch Full Movie Online Streaming Online and Download